https://goo.gl/maps/bfieEDbHaKNMg23V6
loading

مشکلات هارد

10:21 پنج شنبه 17 خرداد 97
مشکلات هارد

مشکلات هارد

1- بازیابی اطلاعات هارد های فرمت شده:

در این مورد هارد به دلیل اشتباه هات کاربر در حین کار با انواع مختلف سیستم عامل ها مانند ویندوز یا در حین نصب ویندوز اطلاعات درایو (پارتیشن) فرمت می شود . اگر به هر دلیلی درایو یا پارتیشنی از اطلاعات شما فرمت شد ، از ریختن مجدد اطللاعات جدا خودداری کنید ، ما اطلاعات هارد فرمت شده را مثل روز اول ریکاوری می کنیم.

Supported OS, File Systems, File Types and Storage Devices

File Types: Almost all file types

File Systems: FAT16, FAT32, NTFS & NTFS5

Operating Systems:-Windows 98, ME, NT, 2003, XP, Vista & Windows 7

Storage Devices: USB Digital Media, Pen Drive, Zip Drive, Hard Drive, Floppy Drive and many mor

2 - بازیابی هارد داینامیک شده:

در بعضی از موارد به دلیل اشتباه هات کاربر ، پارتیشن های هارد دیسک از حالت Basic به حالت Dynamic تغییر می کند ، که این مورد در Disk management قابل مشاهده است. اصلا نگران نباشید اطلاعات شما صدرصد بازیابی خواهد شد.

3- بازیابی اطلاعات هارد سوخته:

هارد دیسک به عنوان رایج ترین رسانه ذخیره اطلاعات دچار خرابی می شود. بعضی از کاربران از کلمه هارد سوخته استفاده می کنند که بهتر است از این کلمه استفاده نشود چرا که عملا فقط برد هارد دیسک دچار سوختگی می شود. به هر حال بازیابی اطلاعات هارد سوخته در خانه هارد یزد انجام می شود. یکی از دلایل خانه هارد نسبت به دیگر شرکت های بازیابی اطلاعات ، توانایی ریکاوری اطلاعات هارد سوخته و خراب است.

4- بازیابی اطلاعات هارد های ضربه خورده:

هارد دیسک ها نسبت به ضربه فوق العاده حساس هستند. در بعضی از موارد مشتریان اعلام کنند که هارد از فاصله چندین سانتی متری افتاده یا در بعضی از مواقع تکان خورده است و دچار خرابی شده است. البته هارد های اکسترنال بیشتر در معرض ضربه خوردن هستند چرا که بصروت پرتابل استفاده میشوند . در اغلب موارد پس از ضربه خوردن هارد دیسک دچار مشکلات فیزیکالی می شود. در خانه هارد یزد با استفاده از کلین روم و ابزار آلات روز دنیا هارد دیسک جراحی شده و با تنظیمات پیچیده و تخصصی این شرکت اطلاعات هارد ضربه خورده ریکاوری می شود. لازم است بدانید که اکثر هارد های ضربه خورده در خانه هارد یزد ریکاوری می شوند ، ما روزانه چندین مورد از هارد های ضربه خورده مراکز دیگر بازیابی اطلاعات را ریکاوری می کنیم که این بواسطه تکنیک های متخصصین ما و همچنین بروز بودن ابزار آلات جراحی این مرکز می باشد که خداوند را بخاطر این موفقیت ها بسیار شاکریم.

5- بازیابی اطلاعات هارد حذف(Delete) شده:

در این مورد ، اطلاعات مانند بعضی از فایل های موجود در پارتیشن یا درایو توسط کاربر به اشتباه دلیت یا حذف می شود. یا در حالت دوم اینکه یک پارتیشن یا درایو در حین کار با ویندوز یا نصب ویندوز حذف دلیت می شود . در دو حالت فوق در صورتی که بعد از دلیت شدن ، حذف شدن فایل ها یا پارتیشن ها ، اطلاعات جدیدی ریخته نشود ، ریکاوری اطلاعات هارد شما با راندمان صدرصد انجام خواهد شد. نگران نباشید.

6- بازیابی اطلاعات هارد ویروسی شده:

همواره اطلاعات مورد تهاجم ویروس ها و بدافزارها قرار میگیرند. در صورتی شما دسترسی کامل به اطلاعات دارید اما اطلاعات شما خراب شده ، مخفی شده ) هیـــــــــدن شده ) نگـــــــــران نباشید ، خانه هارد یزد به شما برای بدست آوردن اطلاعاتتان کمک خواهد کرد.

7- بازیابی اطلاعات هارد بدسکتوری :

همانطور که میدانید اطلاعات روی قطاع های کوچک بنام سکتور روی سطح دیسک مغناطیسی ذخیره می شود . اگر سکتور های هارد دچار مشکل شوند که به اصطلاح بدسکتور گفته می شود در این حالت اطلاعات آن سکتور قابل خواندن نیست . البته لازم به ذکر است که هارد دیسک حالت خود درمانی دارد یعنی بدسکتور ها را وارد لیست خرابی خود می کند اما زمانی که تعداد این بدسکتور ها زیاد می شود ، دیگر شما دسترسی به اطلاعات نخواهید داشت یا اگر این بدسکتور ها ناحیه ای باشد فایل شما اجرا یا کپی نمی شود. در این حالت ما با تنظیمات و تکنیک های خود ، بازیابی اطلاعات هارد بدسکتوری شما را انجام خواهیم داد. بعد از بازیابی اطلاعات و صحت اطمینان از درستی اطلاعات می توان تعمیر هارد دیسک را برای استفاده مجدد انجام داد.

8- بازیابی طلاعات هارد با مشکل ظرفیت:

هارد دیسک در بایوس یا Device Manager شناسایی می شود اما حجم و ظرفیت درستی ندارد که در اغلب موارد با حجم صفر یا 32 مگابایت مواجه می شویم . این مشکل چندین دلیل می تواند داشته باشد که هریک روش خاصی برای بازیابی اطلاعات هارد دارد. در صورتی که با این مشکل واجه شدید سریعا هارد دیسک را از لپ تاپ یا کامپیوتر خود جدا کنید و اصلا نگران اطلاعاتتان نباشید چرا که متخصصین خانه هارد یزد اطلاعات یا هارد شما را تعمیر خواهند کرد.

9- بازیابی اطلاعات هارد بعد از ریکاوری ویندوز:

بسیار پیش میاید که ویندوز لپ تاپ خراب می شود و سیستم عامل به شما نشان می دهد که می توانید ویندوز خود را ریکاوری کنید. بعد از ریکاوری ویندوز خود با یکی شدن پارتیشن و حذف اطلاعاتتان روبه رو می شوید در این حالت سریعا لپ تاپ خود را خاموش کنید و نگران نباشید ، ما راه حل حرفه ای برای ریکاوری این مورد داریم.

10- بازیابی اطلاعات هارد های کند:

بیشتر هارد دیسک هایی که کند هستند قابل بازیابی و تعمیر میباشند. کندی دلایل گوناگونی دارد که باید توسط متخصص تشخیص داده شود.همیشه کندی بخاطر بدسکتور نیست بلکه خرابی ماژول ها و پر شدن لیست خرابی ها و … باعث کندی در هارد دیسک می شود.

11- بازیابی اطلاعات که ماژول های خراب دارند:

خرابی ماژول های هاردیسک مشکلات فراوانی برای هارد دیسک ایجاد می کند.که میتوان به کندی ، عدم نمایش صحیح ظرفیت ، عدم شناسایی ، ایجاد بدسکتور و … اشاره کرد. اینگونه خرابی را میتوان با پروسه اصلاح ماژول رفع نمود و مشکل هارد دیسک را برطرف کرد.خانه هارد یزد با بروز بودن ابزار ها و دستگاه های موجود می تواند ماژول های هر نوع هاردی و با هر ظرفیت و رابطی را اصلاح نماید و مشکل هارد دیسک را برطرف کند.

12- بازیابی اطلاعات از هارد هایی که هد آنها شکسته و صدای غیر معمول دارند (مثل صدای تیک تیک):

در این گونه مشکل با تعویض هد یا اسپیندل موتور می توان به اطلاعات دسترسی پیدا کرد. البته درصد موفقیت 90% است. قابلیت تعمیر هارد دیسک در این موارد امکان ندارد.

13- بازیابی اطلاعات هاردهایی که توسط سیستم شناسایی نمی شوند(عدم دیتکت):

دلیل های بسیار متنوعی در بروز این مشکل وجود دارد. بیشتر این گونه هارد دیسک ها قابل بازیابی هستند . در مورد تعمیر اینگونه هارد دیسک ها هم میتوان گفت بستگی به نوع و برند قطعه دارد . برای مثال هارد دیسک وسترن بیشتر از برند های دیگر به این مشکل بر می خورند که در اکثر مواقع قابل رفع می باشد.

14- بازیابی اطلاعات هارد های دارای پسورد:

پسورد های سخت افزاری انواع هارد دیسک ها براحتی برداشته می شود .

15- بازیابی اطلاعات هارد هایی که نیاز به جراهی دارند:

در صورتی که هد هارد خراب شود یا شکسته شود برای بازیابی اطلاعات به تعویض قطعه نیاز داریم. که باید هارد مشابه , هارد خراب تهیه شود.که اصطلاحا جراحی می گویند. ناگفته نماند که فقط برای تعویض هد جراحی انجام نمی شود بلکه برای رفع مشکلات مگنت ، پلتر، اسپیندل موتور هارد یا تعویض آنها این کار صورت می گیرد.کانون بازیابی اطلاعات توسط ابزار آلات جراحی و کلین روم استاندارد این کار را انجام میدهد.

16- بازیابی اطلاعات انواع برند های هارد دیسک ، رم و فلش :

در خانه هارد یزد تمامی برند ها هارد دیسک های اینترنال اکسترنال همانند Seagate , WD , ADATA , Toshiba , Samsung , Maxtor و.... تعمیر و ریکاوری می شود.

0 پیام

نظر شما در مورد مشکلات هارد